SAUDF100X75
Subscribe to get prices
Model: SAUDF100X75
Order No: SAUDF-98
SKU: 1757056465603305662
Condition: New Sealed Under Guarantee
Size: 304.00 mm,115.00 mm,115.00 mm
Weight: 2960.00g
Product Selection Engineer:Liujiaw
In Stock
Brief Introduction
SAUDF100X75
Description
Inner diameter: 100mm
Stroke: 75mm