SCDF100X50
Subscribe to get prices
Model: SCDF100X50
Order No: SCDF-97
SKU: 1756275758716674215
Condition: New Sealed Under Guarantee
Size: 235.00 mm,112.00 mm,112.00 mm
Weight: 2740.00g
Product Selection Engineer:Liujiaw
In Stock
Brief Introduction
SCDF100X50
Description
Inner diameter: 100mm
Stroke: 50mm
Action mode: standard double action type
Magnetic: No magnet
Seal material: TPU
Tooth type code: PT tooth
Operating temperature: -20~80
Buffer stroke: 29mm